Bitcoin (BTC) Primed for Big Move to the Upside, Says Former Goldman Sachs VP – Here’s Why

Były szef Goldman Sachs Rob Koyfman mówi, że Bitcoin Profit jest gotowy na wielki rajd po miesiącach konsolidacji.

Koyfman, który jest obecnie założycielem i dyrektorem generalnym firmy Koyfin, mówi, że decyzja FED o drukowaniu dolarów amerykańskich i wspieraniu gospodarki może doprowadzić do osłabienia światowej waluty rezerwowej i dać BTC poważny impuls.

„Zaangażowanie FED w długotrwałe korzystanie z QE może stanowić ważny punkt zwrotny dla dolara amerykańskiego. W ciągu ostatnich 30 lat dolar amerykański uformował trzy wyraźne szczyty w latach 1985, 2000 i potencjalnie w 2020… Przełamanie [obecnej] linii trendu potwierdziłoby znaczny spadek wartości dolara amerykańskiego, co miałoby wpływ na różne klasy aktywów.

Według Koyfmana, Bitcoin jest już dobrze przygotowany do samodzielnego zlotu i wierzy, że słaby dolar napędziłby szczyt kryptoflory po jej wszechczasowym haju około 20 000 dolarów.

„Bitcoin ustawia się, aby mieć znaczący ruch wyżej, a słabszy dolar byłby silnym wiatrem w tył…

Bitcoin skonsolidował się w ciągu ostatnich dwóch lat i jest zagruntowany, aby zrobić duży ruch wyżej… Słabość dolara może być katalizatorem dla Bitcoin wybuchu do nowych wyżów.“

W międzyczasie, inwestor Josh Rager oczekuje, że byki i niedźwiedzie nadal będą go spowalniać, dopóki jedna strona nie zdobędzie kluczowych poziomów. Mówi, że kluczowy poziom wsparcia wynosi teraz $9,250.

„BTC“ Nic się nie zmieniło. Uważaj na odzyskanie 9.550 dolarów, 9.800 dolarów za [byki]. Uważaj na krótkotrwałą przerwę poniżej $9,250, a jeśli coś stanie się poważne $8,500 dla [niedźwiedzi].“

Bitcoin spadł o 0,53% w momencie publikacji na 9.273$ według CoinMarketCap.